O nas

Biuro nieruchomości SALON zajmuje się profesjonalnym pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz przygotowaniem ich na Sprzedaż, czy Wynajem. Zatrudniamy licencjonowanych Posredników Nieruchomości oraz Agentów,którzy przeprowadzą cały proces Kupna,Sprzedaży i Wynajmu. To do Państwa należy decyzja dotycząca Kupna, czy mieszkanie ma być tańsze, czy droższe , jaką ma mieć powierzchnię i jaki standard. Po wstępnych rozmowach przygotowujemy dla Państwa najlepsze oferty i informujemy na bieząco o efektach naszych starań.To także do Państwa należy decyzja, po jakiej cenie ma być sprzedana Państwa Nieruchomość, my postaramy się uczynić  wszystko, aby skutecznie bardzo szybko znależć nabywcę. Pomożemy w tym Państwu,doradzając, jak przygotowac mieszkanie do sprzedaży,aby wyglądało atrakcyjnie dla zainteresowanych klientów.

Przeznaczamy duze srodki na  skuteczne wypromowanie powierzonej nam przez klienta oferty,aby jak najszybciej dotarła do osób zainteresowanych.

Zapraszamy serdecznie do współpracy w zakresie Wynajmu włascicieli Apartamentów i Mieszkań na bardzo dobrych warunkach. Prowadzimy kompleksowe zarządzanie i wynajem na wysokim poziomie.

Z całą starannością zadbamy, aby klient był zadowolony z usług naszego biura.

 

J  E  S  T  E  Ś  M  Y      S  K  U  T  E  C  Z  N  I

x
Facebook
x
Notes ofert